Saša Popović se u posljednje vrijeme suočava sa ozbiljnim zdravstvenim problemima, zbog čega se posljednjih mjeseci ne pojavljuje u javnosti. Njegov blizak prijatelj misli da stvari idu na bolje. Zoran Pejić Peja, Sašin blizak prijatelj i suradnik, izjavio je da se situacija zaista popravlja. “Jako sam zadovoljan što stvari idu na bolje i nemamo nikakvih pritužbi. Molim se Bogu i svim našim prijateljima da nam pomognu da prebrodimo ovaj izazov”, rekao je.
On je izuzetan pojedinac i izvanredan borac koji doista zaslužuje uspjeh. Iako napredak može biti postupan, on je nadohvat ruke. Za “Svet” je počeo Peja, a zatim iznio svoje mišljenje o tome kako se Popović snalazi: “Jako sam zadovoljan što je situacija bolja i nemamo nikakvih zamjerki.” Svi naši prijatelji i ja molimo se Bogu, nadajući se da će pobijediti ovaj izazov. On je izvanredan čovjek i nevjerojatan borac koji s pravom zaslužuje biti na vrhuncu.
- Iako napredak može biti postupan, ipak je dostižan. Peja je započeo raspravu o “Svetu”, a zatim je podijelio uvide o tome kako se Popović snalazi. Voditeljica je otkrila i da je Sašina supruga pjevačica Suzana Jovanović. Suzana je nevjerojatno posvećena osoba; život joj se vrti oko Saleta. Ona ostaje uz njega 24 sata dnevno, budno ga pazi dok spava. Njezina podrška i ohrabrenje imaju značajnu ulogu u oblikovanju njegova života.
Iako napredak može biti postupan, svakako je dostižan. Peja je startao za “Svet” i naknadno se osvrnuo na Popovićevo upravljanje. Voditeljica je ispričala i da je Sašina supruga pjevačica Suzana Jovanović. Suzana je nevjerojatno posvećena osoba; život joj se vrti oko Saleta. Ona ostaje uz njega 24 sata dnevno, čuvajući ga dok spava. Njezino odgajanje i motivacija imaju značajan utjecaj na njegov život.
Izvodio je operacije na krvnim žilama, profesija koja sama po sebi uključuje vlastitu razinu stresa. Svaki tjedan šest dana bilo je posvećeno putovanjima, dok je sedmi bio rezerviran za snimanje emisije prije nego što bi ciklus krenuo iznova. Često se zatekao kako žuri uhvatiti letove između gradova poput Züricha, Milana, Pariza i Beča, seleći se s jedne zračne luke na drugu. Njegova putovanja bila su vezana uz posao, a ne zbog uživanja, što je često rezultiralo propuštenim prilikama za istraživanje gradova kroz koje je prolazio. Odmarao bi se na svom kovčegu i jeo svu hranu koja mu je bila dostupna. Cijelo iskustvo bilo je iscrpljujuće i ispunjeno stresom.
BONUS TEKST
Osjećate li umor, letargiju i nedostatak energije nakon buđenja? Možda ove simptome pripisujete pojavi proljetnog umora. Međutim, važno je biti oprezan jer ovi pokazatelji mogu biti znakovi upozorenja na značajniji temeljni problem.
Usred raširene rasprave o proljetnom umoru, ključno je biti oprezan i prepoznati da umor može ukazivati na temeljne zdravstvene probleme značajnije prirode. Nedovoljna prehrana, sjedilački način života, komplikacije sa štitnjačom, anemija i kronične bolesti među potencijalnim su čimbenicima koji pridonose vašoj nemilosrdnoj iscrpljenosti.
U slučaju da imate osjećaj umora i osigurate dovoljnu količinu sna, ključno je uzeti u obzir dijabetes kao potencijalni faktor. To je posebno važno za osobe starije od 45 godina, one s prekomjernom težinom ili one s obiteljskom predispozicijom za dijabetes.
Simptomi depresije obuhvaćaju više od samog emocionalnog stresa; mogu se očitovati kao umor i stalni osjećaj umora. Ovo stanje mentalnog zdravlja nadilazi osjećaje tuge i može predstavljati fizičke znakove, uključujući stalnu iscrpljenost, poremećaje u obrascima spavanja i smanjeni apetit.
- Kako biste poboljšali svoje opće blagostanje i održali optimalnu razinu energije, preporučljivo je uključiti veću količinu svježih namirnica u svoju prehranu, osobito onih koje obiluju vitaminom C. Osim toga, bitno je dati prednost konzumaciji vitamina B kompleksa i vitamina D, jer igraju vitalnu ulogu u jačanju živčanog sustava i održavanju zdrave energetske ravnoteže. Preporuča se ograničiti unos šećera i prerađene hrane kako biste spriječili nagli val energije praćen brzim padom i osjećajem iscrpljenosti.
Bavljenje tjelovježbom još je jedna opcija koju treba razmotriti. Iako možda nije najprivlačniji izbor, održavanje dosljedne rutine tjelesne aktivnosti ima potencijal uvelike poboljšati vaše emocionalno stanje i potaknuti vašu vitalnost. Preporuka je da svakodnevne šetnje na otvorenom pređu u naviku, pišu Vijesti.me.